Botox

2011-09-02

Tisztelt Dr.Pataki Gergely! Május 24.-én botoxoltattam a homlokomat,és úgy látom,hogy a szemöldök felett picit átlósan be van duzzadva mindkét oldalon,ahogy felhúzza az ember a szemöldökét illetve alapállapotban is látszik.(szerintem). Ez normális? Tudom látnia kell,mert csak akkor tud véleményt mondani.Régóta szándékozom Önt felkeresni,de sajnos mindig közbe jön valami.....de remélem most már ejutok Önhöz,mert más ügyben is kikérném a tanácsát. Jó érzés olvasni a kedves,megértő és segítő válaszait.Bár minden orvos ilyen lenne,példát vehetnének önről kollegái.:) Tisztelettel:Patyi Annamária Szép estét!


dr. Pataki Gergely

Kedves Annamária !

Köszönöm szavait ! A megértés és empatikus segítség nélkül nehéz lenne ezt a foglalkozást végezni !

Botox: -ez lehet relatív duzzanat, mely a szemöldök feletti távolabbi homlokizmok petyhüdtsége (botox hatás) és a szemöldökközeli homlokizmok megerősődése miatt jön létre. (elképzelhető, hogy ide nem jutott elég hatóanyag, vagy hamarabb lebomlott). Mivel botox injekciót lassan 5-6 hónapja kapta, és ennyi a kezelés átlagos hatástartama, ezért esedékes egy újabb kezelés. Ennek során pontosabban lehetne dozírozni a hatóanyagot!

Várom szeretettel a rendelőmben !

dr. Pataki Gergely

plasztikai sebész, a Premium Plasztikai Sebészet vezető orvosa

 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
error: Szerzői jogvédelem alatt álló tartalom.