Mellnagyobbítás implantátummal, fájó nyirokcsomó

2015-10-15

Tisztelt Doktor Úr! 3 hete mellnagyobbításon estem át. 3 napja este fürdés közben a bal hónaljamban egy megnagyobbodott fájó nyirokcsomót találtam, tulajdonképpen az implantátum mellett is van hónalj felől. Az orvosom azt mondta ez független az implantátumtól, de az Ön véleménye is érdekelne, hogy okozhatja-e bármilyen az implantátummal összefüggő rendellenesség a csomót? Hallottam olyat is , hogy esetleges szilikon szivárgás is okozhat ilyen tünetet. Sajnos nem vagyok teljesen nyugodt. Egyéb panaszom nincs. Várom megtisztelő válaszát, Lívia


PMA

Kedves Lívia! 

Köszönjük megkeresését.

Doktor úr véleménye szerint nem valószínű, hogy szilikon szivárgás okozza a problémát. Legvalószínűbb, hogy egy reaktív nyirokcsomó, melyet a műtéttel összefüggésben lévő steril gyulladás okozhat, ami bárkinél előfordulhat, de nem mindenkinél jelentkező tünet.

Kérem, menjen kontrollokra plasztikai sebészéhez.

Köszönjük érdeklődését, üdvözlettel:

Klára

dr. Pataki Gergely plasztikai sebész asszisztense

 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
error: Szerzői jogvédelem alatt álló tartalom.